شرکت «پدیده سرزمین هوشمند»

تولید و ارائه کننده بازی، اپلیکیشن و وب با بالاترین کیفیت، توانایی رقابت با مدعیان این رشته را دارد.

اطلاعات تماس

آدرس: تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از پارک ساعی – کوچه ساعی دوم – پلاک 37 – برج سیمای ساعی – طبقه 7 – واحد 28

88663776 (9821+) info@ferecans.com نمایش آدرس روی نقشه
ما را دنبال کنید

شهر پارچه

اقیانوسی به عمق یک متر

شهر پارچه

شما چه می‌خواهید؟

چه مقدار زمان صرف خرید پارچه، دوخت، اندازه‌گیری، رفت و آمد و… کرده‌اید؟! یکی از اهداف مهم تولید اپلیکیشن‌های تجاری برای مشتری و تولیدکننده بهره‌برداری بی‌عیب و نقص از زمان است. حالا اپلیکیشن شهرپارچه در این بین ایستاده است تا بدون صرف هزینه و زمان باارزش، حلقۀ اتصال میان چرخ تولیدکننده و  رضایت مشتری باشد.

ما چه خواستیم؟

اولین فروشگاه اینترنتی خرید پارچه در ایران که مجموعه‌ای از برندهای متنوع، متعدد و معروف را به مشتری عرضه می‌کند، با هدف خرید آگاهانه، رضایت مشتریان و حمایت از کارخانجات، شرکت‌ها و کالاهای تولید ملی سعی دارد با قابل  دسترس قرار دادن هزاران پارچه در انواع مختلف بسیاری از سختی‌های خرید را آسان کند.

ما چه کار کرده‌ایم؟

شرکت فرکانس با درخواست مجموعه شهر پارچه  و براساس توانایی‌هایی که متخصصانش در اختیار داشتند به ایده‌پردازی، تولید و اجرای اپلیکیشن شهر پارچه پرداخت. در کنار قدرت تولید، از مزایای فرکانس می‌توان به پشتیبانی در اجرا اشاره کرد که براساس شناخت مخاطبانی که با ایشان در سال‌های متمادی همکاری داشته در این پروژه از آن بهره‌برده و خود را برای آینده تقویت خواهد کرد.

و چه اتفاقی خواهد افتاد؟

ایده‌پردازی، تولید و اجرا که تخصص محسوب می‌شود باعث موفقیت و پیشرفت یک مجموعه نمی‌شود؛ در کنار تخصص، تعهد است که باعث جلب اعتماد در حال و همکاری مستمر در آینده خواهد شد. ایستادن در پشت محصول تولیده شده و افتخار به آن توسط فرکانس، انگیزه‌ای برای سفارش‌دهنده است تا با خیال راحت وظایف خود را انجام داده و در پی کسب رضایت مشتری باشد.

اطلاعات
دسته بندی:
تاریخ: