شرکت «پدیده سرزمین هوشمند»

تولید و ارائه کننده بازی، اپلیکیشن و وب با بالاترین کیفیت، توانایی رقابت با مدعیان این رشته را دارد.

اطلاعات تماس

آدرس: تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از پارک ساعی – کوچه ساعی دوم – پلاک 37 – برج سیمای ساعی – طبقه 7 – واحد 28

88663776 (9821+) info@ferecans.com نمایش آدرس روی نقشه
ما را دنبال کنید

کاراپ

کارشناسی و قیمت‌گذاری خودرو

کاراپ

شما چه می‌خواهید؟

رویای خودرو خود را با کاراپ پروبال بدهید. اپلیکیشن کاراپ مدعی است که می‌تواند برای مخاطبانش شرایطی را فراهم کند که به راحت‌ترین صورت خریداری کرده یا بفروشند؛ از ارزان‌ترین تا گران‌ترین خودروها. در کنار این یکی از مزیت‌های کاراپ مشاوره رایگان قیمت خودرو است تا خیال مشتری از بابت قیمت آسوده باشد و فروشنده با اعلام قیمت منصفانه مشتریان خود را افزایش دهد.

ما چه خواستیم؟

کاراپ اپلیکیشنی در پلت‌فرم اندروید است که کاربر می‌تواند مشخصات خودروی خود از قبیل برند، نام، مدل، وضعیت رنگ، شاسی و… را اعلام کند تا کارشناسان از طریق پیامک قیمت خودرو را معین کنند؛ همچنین کاربر می‌تواند قیمت روز خودروهای صفر و کارکرده را مشاهده کرده و یا خودرو خود را جهت فروش در این اپلیکیشن آگهی کند.

ما چه کار کرده‌ایم؟

تیم فرکانس در محیطی ساده ولی کارآمد تلاش کرده این اپلیکیشن را حلقۀ اتصالی میان خریدار و فروشنده قرار داده و با ارائۀ دسترسی‌هایی از قبیل تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه، اتصال به Wi-Fi و قطع اتصال از آن، مدیریت دانلود و… رضایت طرفین را جلب کند.

و چه اتفاقی خواهد افتاد؟

فرکانس سعی می‌کند با همراهی سفارش‌دهنده‌ها اپلیکیشن‌هایی تولید کند که بسیار ساده بوده و در عین حال فضایی شکیل، تأثیرگذار و مطمئن جهت رضایت استفاده کننده داشته باشند.

اطلاعات
دسته بندی:
تاریخ: