شرکت «پدیده سرزمین هوشمند»

تولید و ارائه کننده بازی، اپلیکیشن و وب با بالاترین کیفیت، توانایی رقابت با مدعیان این رشته را دارد.

اطلاعات تماس

آدرس: تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از پارک ساعی – کوچه ساعی دوم – پلاک 37 – برج سیمای ساعی – طبقه 7 – واحد 28

88663776 (9821+) info@ferecans.com نمایش آدرس روی نقشه
ما را دنبال کنید

COINIRAN

بیت‌کوین؛ خبر، آموزش، تحلیل

کوین ایران

شما چه می‌خواهید؟

علاقه‌مندان به دیجی‌ارز همیشه نیازمند آموزش، اطلاع‌رسانی و مشاوره هستند. لذا کوین‌ایران از طریق تیم متخصص خود در حیطه فناوری بلاک‌چین و دیجی‌ارزها تا امروز تلاش کرده است پوشش خبری وقایع و پیشرفت‌ها، تولید محتوای آموزشی، معرفی، همکاری و ارتباط با پلتفرم‌های بین‌المللی، برگزاری دوره های آموزشی و مشاوره خصوصی، تشکیل گروه‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی، تأمین نیروى متخصص، ارائه مشاوره و حمایت از پروژه ها و استارت-آپ‌ها را در فعالیت‌های خود بگنجاند.

ما چه خواستیم؟

کوین ایران بزرگترین پایگاه خبری فارسی زبان در حوزه فناوری بلاکچین، ارزهای رمزنگاری شده و پلتفرم‌های مرتبط با بلاکچین است. هدف کوین ایران از معرفی این فناوری ایجاد محیطی پژوهشى و آموزشى در راستاى استفاده صحیح از این فناوری جهت ارائه تسهیلات و رفاه به جوامع فارسی زبان است.

ما چه کار کرده‌ایم؟

تیم کوین‌ایران با توجه به توانایی‌های متخصصانش مدیریت سایت و اپلیکیشن خود را به شرکت فرکانس سپرد تا در کنار ایده‌پردازی خود از توانایی تولید و اجرای تیم فرکانس به اهدافی که در نظر داشت برسد. شرکت فرکانس به همان پشتکار و توانایی که داشت اتکا کرد و توانست فضای مجازی را برای فعالیت‌های کوین‌ایران آمادۀ بهره‌برداری کند. در تولید سایت کوین ایران از WordPress  استفاده شده و اپلیکیشن آن در پلت‌فرم‌های Android و IOS عرضه شده است.

و چه اتفاقی خواهد افتاد؟

استفاده از متخصصان موفق می‌تواند تجربه خوبی را برای سفارش‌دهندۀ یک اپلیکیشن به ارمغان بیاورد و او را در فعالیتی که دارد موفق کند. تلاش فرکانس این بوده است که از متخصصان صاحب ایده در قالب یک تیم هم‌دل استفاده کند تا نتیجه کارش برای مشتری بی‌نقص باشد.

اطلاعات
دسته بندی:
تاریخ: