شرکت «پدیده سرزمین هوشمند»

تولید و ارائه کننده بازی، اپلیکیشن و وب با بالاترین کیفیت، توانایی رقابت با مدعیان این رشته را دارد.

اطلاعات تماس

آدرس: تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از پارک ساعی – کوچه ساعی دوم – پلاک 37 – برج سیمای ساعی – طبقه 7 – واحد 28

88663776 (9821+) info@ferecans.com نمایش آدرس روی نقشه
ما را دنبال کنید

میزبانی نو

لذت یک پذیرایی شگفت انگیز!

میزبانی نو

شما چه می‌خواهید؟

چگونه می‌توان زمان و هزینه خرید را به صورت قابل توجهی کاهش داد؟ طبیعی است که همیشه خرید کالاهای مورد نیاز مراسم‌های مهمانی، جشن، ختم و… بدون نیاز به حضور و با هزینه کمتر و کیفیت بالاتر به نفع مشتری است. این مزیت با استفاده از اپلیکیشن میزبانی‌نو متحقق خواهد شد و آنچه هدف خریدار است در این برنامه پیدا خواهد کرد.

ما چه خواستیم؟

میزبانی‌نو به عنوان یکی از قوی‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی خرید کالاهای مورد نیاز مراسم‌ها با پایبندی به سه اصل مهم، ضمانت بازگشت وجه، تضمین اصل بودن محصول دریافتی و تحویل به موقع، موفق شده تا همگام با دیگر رقبا، به یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی در این زمینه در شهر تهران تبدیل شود.

ما چه کار کرده‌ایم؟

تیم فرکانس با توجه به نیاز مخاطب اپلیکیشن میزبانی‌نو در صفحه اصلی این برنامه محصولات را دسته‌بندی کرده و در قسمتی دیگر دسته‌بندی با توجه به مراسم صورت گرفته است. آسانی در جست‌وجوی محصول، انتخاب و خرید، محیطی ساده اما جذاب و سرعت در فرایند اجرایی محیط برنامه از ویژگی‌های این اپلیکیشن است که توسط تیم متخصص فرکانس در پلت‌فرم‌های Android و IOS تولید شده است.

و چه اتفاقی خواهد افتاد؟

فرکانس در تلاش است که با همکاری سفارش‌دهنده‌ها در تولید اپلیکیشن، شرایط آسان را برای مشتریان و فروشندگان فراهم کند تا بتوانند بدون واسطه‌ها در محیطی بدون دغدغه به خرید و فروش بپردازند.

اطلاعات
دسته بندی:
تاریخ: